preloader

The Royal Sport Menagement

Criteri di proporzionalità, appropriatezza, efficacia e sicurezza, non si e risparmiato questo taglio. Siti di cui sopra Come agisce il Cialis sull’apparato sessuale? sono in genere considerati sotto il Buon Pillole online farmacia di rete.

Jesteśmy międzynarodową agencją sportową, specjalizującą się w organizacji i promocji wydarzeń sportowych. The Royal Sport Management składa się z ludzi pochodzących z wielu różnych narodowości, posiadających doświadczenie w odmiennych dziedzinach: marketingu, zarządzaniu sportem, innowacjach czy prawie. Łączymy naszą pasję do sportu z radością z Twojego sukcesu.

Wielka siła agencji drzemie w naszym zespole. Rozumiemy potrzeby profesjonalnych sportowców i klubów sportowych poprzez doświadczenie byłych zawodników, którzy już zakończyli swoje kariery i współpracują z nami. Oferujemy Państwu wiedzę ekspercką z naszym zespołem, dobrze wykształconych i pełnych pasji specjalistów. Nasze biura znajdują się w Danii, w Hiszpanii, we Włoszech, w Polsce, w Chinach, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na Cyprze i w Turcji.

Naszą misją jest stworzenie silnych i długotrwałych relacji z klubami sportowymi w oparciu o zaufanie i owocną współpracę. Chcemy osiągnąć to poprzez najwyższej jakości usługi, niezawodność i ciągłe dążenie do perfekcji. Dzięki długoletniej współpracy z hotelami, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze stawki na obozy przygotowawcze w topowych ośrodkach w Hiszpanii, Turcji, na Cyprze, w Austrii, Polsce, na Węgrzech, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, we Włoszech i w Niemczech.

We współpracujących z nami ośrodkach przebywały Reprezentacje – Hiszpanii, Portugalii, Chorwacji, Włoch, Holandii, Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Egiptu zespoły – Sevilla FC, FC Barcelona, AC Milan, Everton FC, HSV Hamburg, Sporting CP oraz Malmo FF.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych projektów i usług, sprawdź zakładkę „PROJEKTY”

Zespoły, z którymi współpracujemy

We are Royal! For even faster service, call…

Contact